סימונה זלישניק

פצצת האנרגיה סימונה זלישניק הגיעה אלינו במטרה לעשות face lifting לתקשורת המותגית שלה,
לקראת הצעד הבא של העסק. ריענון קטן, כך היא אמרה.

שם העסק היה: "אסטרטגיות להתרחבות עסקית". בתהליך המיקוד של המותג, הגענו למסקנה שצריך לפשט ולחדד את המסר ל-"מובילה עסקים להצלחה". סימונה לא מלווה. היא מובילה ואז משחררת, כדי לאפשר לקיחת אחריות וצמיחה.

בנינו לסימונה לוגו חדש שמסמל את ההובלה להצלחה, וערכת שפה עיצובית מאפיינת ייחודית לה, צבעים שמבליטים אותה לעומת המתחרים שלה. סימונה השקיעה בצילום תדמית איכותי על פי הכללים שגיבשנו, אשר מייצגים אותה על פי ערכי
המותג- סמכותית, מקצועית, מצליחה והכל פשוט ובכייף. כי "לעשות עסקים נכון צריך להיות כייף". בעזרת הכלים שקיבלה, סימונה יכולה לייצר בעצמה דפי נחיתה, פוסטים ברשתות החברתיות ומכתבים ללקוחות, תוך שמירה על עקביות הניראות של המותג שלה.

לעמוד הפייסבוק של סימונה

 

"בתחילת השנה השקתי תוכנית לווי אינטרנטית, חיפשתי מישהו שיעשה לי לוגו לקורס, רק לוגו ואם אפשר שישדרג לי את הלוגו הקיים ויוסיף לו קצת צבע. הגעתי לאיל פנחסי.

בפגישה הראשונה עם איל פנחסי הוא שאל אותי כל כך הרבה שאלות, אני עניתי ועניתי וחייכתי וחשבתי לעצמי, אני בסך הכל רוצה קצת צבע בלוגו. איל פנחסי המדהים והמקצוען הסביר לי שפה צריך מיתוג ולא רק לוגו. צריך שפה עיצובית שתעביר את כל המסרים שלי. וכל מה שעבר לי בראש אני לא רוצה עכשיו מיתוג אני רוצה לוגו.

שבוע אחרי הפגישה אייל שלח לי קובץ עם הלוגו וכל השפה העיצובית שלי- צבעי מותג, לוגו חדש, בחר לי פונטים חדשים, אחר כך התווספו לזה איקונים, מצגת, דפי מכירה. הכל היה כל כך מדויק! כל מה שרציתי להגיד עבר באמצעות צבע וצורה. 

פשוט מדהים! נשארתי בלי מלים. 

את האפקט של מיתוג ראיתי מיד! וזה הולך ומתעצם. העסק נראה אחרת ומשדר בדיוק את מה שאני רוצה. השפה אחידה ומשדרת את המסר שלי וזה כל כך חשוב בעולם של רשתות חברתיות. אז תודה רבה איל פנחסי, ולכל מי שרוצה רק לוגו, רק כרטיס ביקור- תיפגשו עם איל פנחסי שיסביר לכם מה ההבדל בין גרפיקה ולוגו לשפת מיתוג שעובדת בשבילך,ומעבירה מסר ללקוח! ממליצה בחום! 

 סימונה זלישניק- מובילה עסקים להצלחה"

פרויקטים נוספים שאולי יעניינו אותך