מדיה לוק- MEDIA LOOK

מה נדרש כדי לבלוט בין כל המסרים והתכנים ברשתות החברתיות? ידע, אומץ, יצירתיות ונחישות.
יחד עם זאת, קידום ברשתות החברתיות נעשה לרב מאחורי הקלעים במין ענן מעורפל. יולי פריידברג מקדמת עסקים ברשתות החברתיות, ומלמדת אותם לעשות זאת בכלים פשוטים ונגישים. יולי ביקשה מאיתנו ליצור לה זהות מותגית, שתמצב אותה בצורה בצורה בולטת וזכירה, כחלק מההבטחה שלה ללקוחות.
התהליך עם יולי היה מעניין ומאתגר, ראשית- התאמת שם, ולאחר מכן- לוגו, כרטיס ביקור ותמיכה עיצובית שוטפת. ויולי המיומנת, השתמשה כמובן ברשתות החבריות כדי לעזור לה להחליט על הלוגו הנכון עבורה. התגובות החיוביות שקיבלנו ברשת היו מחממות לב. כרטיס הביקור הייחודי, המתקפל, יוצר בולטות מידית ונושא לשיחה עם כל לקוח.

לעמוד הפייסבוק של מדיה לוק

 

״אתחיל בהמון תודה לאיל ועדי. מהפגישה הראשונה, איל ניסה להביו ולהרגיש מי אני ואיך ניתן לשלב את האופי שלי למיתוג של העסק שלי. את השם media look הוא כבר העלה בפגישה הראשונה כרעיון- הוא פשוט אלוף! לאחר מכן נפגשנו לקבלת סקיצות ראשונות- אהבתי את הרעיונות המיוחדים שעמוד מאחורי ההצעות אך לא התחברתי מיד. מאוד קשה להכניס רגש בעולם הדיגיטלי אבל הסטודיו לא ויתרו וזה שבה את ליבי. הם העבירו לי סקיצה נוספת שלא הייתה כלולה בחבילה והיא הייתה כמעט מושלמת! אחרי תיקונים קטנים והתרגשות קיבלתי מוצר שלם, מיוחד ושונה, והכי חשוב- שמייצג אותי.

שוב המון תודה על ההכלה, הזיהוי, ההקשבה והליווי בתחילת דרכי.

לא אשכח זאת.״

פרויקטים נוספים שאולי יעניינו אותך

כל הזכויות שמורות לסטודיו איל פנחסי עיצוב גראפי זהות מותגים ואריזה 2017 ©