לרנר-פלד אדריכלים

אנחנו עוזרים לבעלי עסקים להגדיר ולחדד את הצרכים שלהם ואת היתרונות שלהם וחותרים לגלות את הגרעין הייחודי שלהם לעומת מתחרים בשוק. 
האדריכליות- טל לרנר ולילך פלד החליטו להקים משרד משותף שיתמקד בתכנון, עיצוב ובניית חללים שישרתו ילדים. חללים שבהם האדריכלות, עיצוב הרהיטים והצבעוניות עובדים בהרמוניה ומעודדים יצירתיות ושמחה. 
עברנו מספר סבבי רעיונות ותמקדנו בפיתרון שמייצג את האותיות L ו- P באמצעות צורות בסיסיות, באווירה משחקית ובצבעים לא שגרתיים בעולם האדריכלות. כרטיסי הביקור משלבים סדר, מרחב וקריצה עיצובית מינימלית. 
אנחנו מאוד גאים בקו העיצובי ומודים ללילך ולטל המקסימות ומאחלים לכן המון הצלחה!

לאתר לרנר-פלד אדריכלים

 

"איל ועדי היקרים,

פנינו אליכם עם אתגר: ליצור שפה גרפית שמדברת מצד אחד על משרד אדריכלות מנוסה הפועל גם בזירה הציבורית "השמרנית" ומצ שני התמקדות בעולם התכנון והעיצוב עבור ילדים שמהותו תכנון מאוד חופשי, עיסוק בערכים משפחתיים וחינוכיים וחווית משחק וצבע.

כבר מהפגישה הראשונה הבנתם את הייחודיות שלנו ושאלתם את השאלות הנכונות לזיהוי הצרכים וקהלי היעד. הובלתם אותנו בתוך עולם של צורות, צבעים וקומפוזיציה בו הצלחתם להפתיע אותנו כל פעם מחדש ברעיונות מקוריים וחשיבה לא שגרתית. לכל אורך הדרך שמרתם על האיזון העדין בין המסרים שהגדרנו מלכתחילה והצלחתם לייצר עבורנו שפה גרפית מדויקת עם "קריצה" שתשמש אותנו היטב להתפתחות העסק ועשייה יצירתית ענפה.

קיבלנו מכם הרבה מעבר לגרפיקה!!! תודה על התהליך העסקי המקצועי והעמוק, השיח הממקד, היחס האישי המיוחד ועוד  (רק מי שהתנסה יודע...מומלץ בחום!)

טל ולילך, לרנר-פלד אדריכלים"

פרויקטים נוספים שאולי יעניינו אותך